Skip to content

HAKKIMIZDA

ADA NAKLİYAT 1998 senesinde kurulmuştur. Firmamızın vizyonu, kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir. Firmamızca ev, büro, parça, komple ve tüm tatil yerlerine eşyalarınız gününde garantili taşınır.

Taşıma esnasında karşılaşılan ve müşterilerin en büyük sıkıntılarından bir tanesi olan eşya hasarları, eşyalarınız ADA NAKLİYAT tarafından sigortalanmasıyla problem olmaktan çıkarılıyor. Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir biçimde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Temel felsefemiz müşteri memnuniyetidir. Bu yaklaşımla hizmetinizdeyiz. 20 başarılı yılı aşkındır verdiğimiz hizmette elde ettiğimiz tecrübeleri geliştirmek ve yeniden hizmetinize sunmak için gün geçtikçe kendimizi geliştiriyoruz. ADA NAKLİYAT olarak geleceğe güvenle taşınmak için daima telefon ve E-Mail yolu ile 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

Eğitimli personeli, yeni sistem araçları ile sizler için taşınmayı bir korkulu rüya olmaktan çıkarmış, kısa sürece hiç bir hasar olmadan eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

Hasarsız nakliye garantisi, montaj ve demontaj işini iyi bilen profesyonel kadro, eşyanızın değerine göre sigorta yapıyoruz. Evden Eve taşımacılık, ev ve ofis eşyası depolama hizmetleri, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi karşılıklı sözleşme yaparak yerine getiriyoruz.

Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler..